Aksident në Bardhosh, nuk ka viktima - Bota Sot
Aksident në Bardhosh, nuk ka viktima

Kronikë e zezë

Aksident në Bardhosh, nuk ka viktima

Më: 13 gusht 2019 Në ora: 19:15
Foto Ilustrim

Tri vetura janë përfshirë në një aksident komunikacioni sot në Bardhosh të Prishtinës, por fatmirësisht nuk të lënduar dhe as viktima në njerëz.

Lajmin e ka konfirmuar zëdhënësi i  Policisë së Kosovës Baki Kelani.

“Sot rreth orës 17:00 në Bardhosh, në afërsi të marketit "Albi", ka ndodhur një aksident trafiku. Në këtë aksident të përfshira kanë qenë tri vetura, përderisa nuk është raportuar për persona të lënduar”, ka thënë Kelani. 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...