Rrahje masive në Vushtrri, përdoren edhe thikat

Kronikë e zezë

Rrahje masive në Vushtrri, përdoren edhe thikat

Më: 14 gusht 2019 Në ora: 09:21
Foto ilustrim

Një përleshje fizike ka ndodhur mbrëmë në qendër të qytetit të Vushtrrisë.

Të përfshirë në përleshje janë disa të dyshuar të cilët përdorën mjete të forta.

Madje, njëri prej tyre, ka nxjerr edhe thikën dhe tenton t’i sulmojë disa persona.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat