Para e stoli ari vidhen në një shtëpi në Skenderaj - Bota Sot
Para e stoli ari vidhen në një shtëpi në Skenderaj

Kronikë e zezë

Para e stoli ari vidhen në një shtëpi në Skenderaj

Më: 14 gusht 2019 Në ora: 13:51
Ilustrim

Një person ka njoftuar se të dyshuar të panjohur me forcë kanë depërtuar brenda shtëpisë së tij ku i kishin vjedhur 200 euro para të gatshme, stoli ari dhe bizhuteri.

Nuk raportohet për të arrestuar, përderisa rasti është duke u hetuar.

Rasti ka ndodhur në Skenderaj, dy ditë më parë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...