Dy femra e një mashkull arrestohen për prostitucion në Prishtinë - Bota Sot
Dy femra e një mashkull arrestohen për prostitucion në Prishtinë

Kronikë e zezë

Dy femra e një mashkull arrestohen për prostitucion në Prishtinë

Më: 16 gusht 2019 Në ora: 10:36
Foto ilustrim

Policia e Kosovës ka arrestuar mëngjesin e djeshëm dy femra dhe një mashkull për veprën mundësim në prostitucion.

Me vendim të prokurorit pas intervistimit të dyshuarit janë liruar dhe rasti shkon në procedurë të rregullt.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...