Dhunë psikike ndaj bashkëshortes dhe fëmijëve të vet, arrestohet - Bota Sot
Dhunë psikike ndaj bashkëshortes dhe fëmijëve të vet, arrestohet

Kronikë e zezë

Dhunë psikike ndaj bashkëshortes dhe fëmijëve të vet, arrestohet

Më: 17 gusht 2019 Në ora: 13:50
Foto ilustrim

​Një person është arrestuar në Obiliq, pasi që i njëjti ka ushtuar dhunë psikike ndaj bashkëshortes dhe fëmijëve të tij. Nuk raportohet për të lënduar.

Me urdhër të prokurorit i dyshuari është dërguar në mbajtje.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...