Konfiskohet lëndë narkotike në Prishtinë, dy të arrestuar

Kronikë e zezë

Konfiskohet lëndë narkotike në Prishtinë, dy të arrestuar

Më: 18 gusht 2019 Në ora: 14:05
Foto ilustrim

Dy persona janë arrestuar në Prishtinë, pasi që gjatë kontrollit iu janë gjetur dhe konfiskuar substancë narkotike.

Sipas policisë, një i dyshuar është arrestuar pasi që gjatë kontrollit i janë  gjetur dhe konfiskuar tri qese të vogla me substancë narkotike, një mulli për bluarje, tri cigare të gatshme, dy tabak me letër mbështjellëse dhe tre pako të vogël pika për sy.

Me vendim të prokurorit i dyshuari lirohet në procedurë të rregullt.

Kurse, në rrugën ‘Rinia’, në Prishtinë, është arrestuar i dyshuari, pasi që gjatë kontrollit i janë gjetur dhe konfiskuar një qese me substancë narkotike, një mulli për bluarje, dhe disa mbështjellëse.

Me vendim të prokurorit i dyshuari lirohet në procedurë të rregullt.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat