Dy të arrestuar në Gjakovë për prostitucion - Bota Sot
Dy të arrestuar në Gjakovë për prostitucion

Kronikë e zezë

Dy të arrestuar në Gjakovë për prostitucion

Më: 20 gusht 2019 Në ora: 14:04
Foto ilustrim

Dy persona janë arrestuar në Gjakovë, pasi që të njëjtit i kanë mundësuar një mashkulli që të kryejë marrëdhënie seksuale me një femër të komunitetit egjiptian.

Me vendim të prokurorit pas intervistimit të dyshuarit janë liruar dhe rasti shkon në procedurë të rregullt. 

Rasti ka ndodhur mëngjesin e djeshëm.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...