Sulmohet një zyrtare policore në Graqanicë - Bota Sot
Sulmohet një zyrtare policore në Graqanicë

Kronikë e zezë

Sulmohet një zyrtare policore në Graqanicë

Më: 22 gusht 2019 Në ora: 09:00
Ilustrim

Një zyrtare policore ka njoftuar se derisa ka qenë në postë është sulmuar fizikisht nga një i dyshuar serb.

Rasti ka ndodhur në Graqanicë. Sipas viktimës gjatë sulmit ankuesi e ka përmendur një dënim që viktima i kishte shqiptuar më herët të dyshuarit.

I dyshuari është arrestuar dhe me urdhër të prokurorit është dërguar në mbajtje.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...