Dhunë në familje, tre burra rrahin një grua në Suharekë - Bota Sot
Dhunë në familje, tre burra rrahin një grua në Suharekë

Kronikë e zezë

Dhunë në familje, tre burra rrahin një grua në Suharekë

Më: 26 gusht 2019 Në ora: 09:47
Foto ilustrim

Tre burra janë arrestuar në Suharekë, pasiqë kanë sulmuar fizikisht një femër, bën të ditur Policia.

Viktima ka pranuar tretman mjekësor, ndërsa të dyshuarit janë intervistuar dhe me vendim të prokurorit njëri prej tyre është liruar ndërsa dy të tjerët janë dërguar në mbajtje.

Rastin e ka cilësuuar policia si dhunë familljare dhe lëndim i lehtë trupor.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...