Babai rrah vajzën në Prizren, dërgohet në mbajtje - Bota Sot
Babai rrah vajzën në Prizren, dërgohet në mbajtje

Kronikë e zezë

Babai rrah vajzën në Prizren, dërgohet në mbajtje

Më: 3 shtator 2019 Në ora: 13:44
Ilustrim

Një person është arrestuar në Prizren, pasi që i njëjti pas një mosmarrëveshje ka sulmuar fizikisht vajzën e tij .

Viktima sipas Policisë, ka pësuar lëndime trupore dhe e njëjta ka pranuar tretman mjekësor.

Me vendim të prokurorit i dyshuari dërgohet në mbajtje.

Rasti ka ndodhur mesnatën e djeshme.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...