Sulmon fizikisht bashkëshorten, dërgohet në mbajtje - Bota Sot
Sulmon fizikisht bashkëshorten, dërgohet në mbajtje

Kronikë e zezë

Sulmon fizikisht bashkëshorten, dërgohet në mbajtje

Më: 4 shtator 2019 Në ora: 11:50
Foto Ilustrim

Një person është arrestuar në Prishtinë, nën dyshimin se i njëjti ka ushtruar dhunë psikike dhe fizike ndaj bashkëshortes së tij.

Me vendim të prokurorit, i dyshuari pas intervistimit është dërguar në mbajtje.

Policia njofton se rasti ka ndodhur mëngjesin e hershëm të ditës së djeshme.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...