Kapen me kokainë e marihuanë, dy të arrestuar - Bota Sot
Kapen me kokainë e marihuanë, dy të arrestuar

Kronikë e zezë

Kapen me kokainë e marihuanë, dy të arrestuar

Më: 6 shtator 2019 Në ora: 12:38
Ilustrim

Janë arrestuar dy të dyshuar në pikën kufitare në Vërmicë, pasi që gjatë kontrollit në veturën janë gjetur dhe janë konfiskuar disa qese me substancë narkotike të llojit marihuanë me peshë prej 22.46 gramë, disa qese me substancë narkotike të llojit kokainë me peshë prej 39.4 gram dhe dy grinder.

Me vendim të prokurorit të dyshuarit pas intervistimit me vendim të prokurorit janë dërguar në mbajtje.

Rasti ka ndodhur dy ditë më parë në orët e mbrëmjes.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...