E kapi korrenti, vdes 55-vjeçari në Durrës - Bota Sot
E kapi korrenti, vdes 55-vjeçari në Durrës

Kronikë e zezë

E kapi korrenti, vdes 55-vjeçari në Durrës

Më: 6 shtator 2019 Në ora: 21:06
Ilustrim

Një 55-vjeçar ka humbur jetën, pasi ka rënë në kontakt me energjinë elektrike në Durrës.

Policia informon se ngjarja ka ndodhur në afërsi të Stacionit të Trenit, tek një vend parkimi.

Viktima B.I., 55 vjeç, banues në Durrës, ka rënë në kontakt me energjinë teksa ishte duke punuar në vendin e parkimit dhe për pasojë ka ndërruar në vend.

Në vendngjarje ndodhet grupi hetimor, i cili po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...