Arrestohet për kontrabandim me migrant - Bota Sot
Arrestohet për kontrabandim me migrant

Kronikë e zezë

Arrestohet për kontrabandim me migrant

Më: 8 shtator 2019 Në ora: 14:51
Foto ilustrim

Një person është arrestuar në vendkalimin kufitar Merdare, i cili dyshohet se kishte kryer veprat kontrabandë me migrant dhe falsifikim të dokumenteve, dhe i njëjti ka figuruar në listën e personave të kërkuar nga policia.

I dyshuari me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje, rasti vazhdon të hetohet.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat