Arrestohet për kontrabandim me migrant - Bota Sot
Arrestohet për kontrabandim me migrant

Kronikë e zezë

Arrestohet për kontrabandim me migrant

Më: 8 shtator 2019 Në ora: 14:51
Foto ilustrim

Një person është arrestuar në vendkalimin kufitar Merdare, i cili dyshohet se kishte kryer veprat kontrabandë me migrant dhe falsifikim të dokumenteve, dhe i njëjti ka figuruar në listën e personave të kërkuar nga policia.

I dyshuari me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje, rasti vazhdon të hetohet.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...