Tenton t’i jap ryshfet policit, arrestohet shoferi - Bota Sot
Tenton t’i jap ryshfet policit, arrestohet shoferi

Kronikë e zezë

Tenton t’i jap ryshfet policit, arrestohet shoferi

Më: 8 shtator 2019 Në ora: 17:16
Ilustrim

Një person është ndaluar e më pas është liruar nga Policia pasi ka tentuar t’i jap ryshfet një zyrtari policor.

Sipas njoftimit të Policisë, rasti ka ndodhur në Merdare, ku një drejtues i autobusit të një agjensioni turistik me targa vendore i kishte ofruar ryshfet zyrtarit policor në vlerë prej 10 euro.

Me urdhër të prokurorit të hollat janë sekuestruar dhe pas intervistimit, i dyshuari është liruar në procedurë të rregullt.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...