Zhduket një femër në Prishtinë

Kronikë e zezë

Zhduket një femër në Prishtinë

Më: 11 shtator 2019 Në ora: 10:25
Foto ilustrim

Policia e Kosovës njofton se në Lagjen Dardania në Prishtinë më datë 09.09.2019, në orën 08:00, një ankues mashkull K/Shqiptar ka raportuar se motra e tij viktima femër K/Shqiptare ka dalë nga banesa dhe nuk dihet vendndodhja e saj.

Sipas raportit policor njësitë policore janë duke e hetuar rastin.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat