Rrah bashkëshorten, arrestohet - Bota Sot
Rrah bashkëshorten, arrestohet

Kronikë e zezë

Rrah bashkëshorten, arrestohet

Më: 11 shtator 2019 Në ora: 13:00
Foto ilustrim

Një person është arrestuar në Prishtinë, pasi i njëjti pas një mosmarrëveshje ka sulmuar fizikisht bashkëshorten e tij.

Si pasojë e sulmit, viktima ka pësuar lëndime dhe ka pranuar tretman mjekësor.

I dyshuari pas intervistimit me urdhër të prokurorit është liruar në procedurë të rregullt.

Rasti ka ndodhur mëngjesin e djeshëm.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat