Vlorë/ Djali qëllon me bishtin e sëpatës vajzën dhe bashkëshorten e xhaxhait - Bota Sot
Vlorë/ Djali qëllon me bishtin e sëpatës vajzën dhe bashkëshorten e xhaxhait

Kronikë e zezë

Vlorë/ Djali qëllon me bishtin e sëpatës vajzën dhe bashkëshorten e xhaxhait

Më: 11 shtator 2019 Në ora: 19:53
Policia e Vlores

Një person ka goditur me sëpatë vajzën dhe bashkëshorten e xhaxhait të tij.

Ngjarja ka ndodhur në fshatin Gumenicë të Vlorës, ku nga informacionet paraprake mësohet vajza dhe gruaja, identiteti i të cilave nuk dihet ende, janë transportuar në spital dhe ndodhen jashtë rrezikut për jetën.

Nuk dihen ende motivet që kanë shtyrë djalin që të kryejë këtë akt.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...