Djali i vogël po lufton për jetën pasi u hodh në një lum nga një person

Kronikë e zezë

Djali i vogël po lufton për jetën pasi u hodh në një lum nga një person

Më: 11 shtator 2019 Në ora: 22:00
Ilustrim

Një djalë i vogël po lufton për jetën e tij në spital pasi u hodh në një lumë nga një urë. Lidhur me këtë rast është arrestuar një person, i njëjti akuzohet për vrasje në tentativë, shkruan Daily Mail.

Rasti ka ndodhur në Mançester të Madh. Në vendin e ngjarjes kanë arritur menjëherë zjarrëfikësit, ambulanca dhe automjete policie.

Fëmija u shpëtua nga zjarrfikësit me mbështetjen e një helikopteri të policisë, pasi u gjet në lumin Irwell, në Radcliffe.

Fëmija është dërguar në spital dhe gjendja e tij vazhdon të jetë kritike.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat