Tri femra rrahin një tjetër në Prishtinë - Bota Sot
Tri femra rrahin një tjetër në Prishtinë

Kronikë e zezë

Tri femra rrahin një tjetër në Prishtinë

Më: 12 shtator 2019 Në ora: 10:23
Ilustrim

Tri femra janë arrestuar në Prishtinë, nën dyshimin se pas një mosmarrëveshje e kanë sulmuar fizikisht një tjetër femër.

Njëra prej të dyshuarave në stacion policor nuk iu kishte bindur urdhrave të zyrtarit policor dhe kishte sulmuar fizikisht zyrtaren policore.

Si pasojë e sulmit zyrtarja policore ka pranuar tretman mjekësor, e dyshuara që kishte sulmuar policen me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje, kurse dy të dyshuarat tjera janë liruar në procedurë të rregullt.

Rasti ka ndodhur pasditen pasditen e djeshme.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...