Djali rrah nënën, arrestohet - Bota Sot
Djali rrah nënën, arrestohet

Kronikë e zezë

Djali rrah nënën, arrestohet

Më: 12 shtator 2019 Në ora: 10:24
Ilustrim

Një person është arrestuar në fshatin Arllat të Gllogocit, pasiqë në shtëpinë e tij kishte ushtruar dhunë dhe kishte kanosur nënën e tij.

I dyshuari pas arrestimit me autoambulancë është dërguar në QKUK në klinikën e psikiatrisë, ku pas tretmanit mjekësor me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...