Xhamia bëhet cak i një vjedhjeje në Pejë - Bota Sot
Xhamia bëhet cak i një vjedhjeje në Pejë

Kronikë e zezë

Xhamia bëhet cak i një vjedhjeje në Pejë

Më: 12 shtator 2019 Në ora: 10:24
Ilustrim

Persona të panjohur kanë arritur të hyjnë në një xhami në Pejë dhe prej aty kanë marrë disa pajisje.

Siç njofton policia, është vjedhur zërimi, tre mikrofona dhe një mikset.

Policia tha se rasti është lajmëruar nga imami i xhamisë.

Në vendin e ngjarjes kanë dalë njësitë relevante policore dhe janë duke e hetuar rastin.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...