Nëna raporton në polici se u rrah nga djali - Bota Sot
Nëna raporton në polici se u rrah nga djali

Kronikë e zezë

Nëna raporton në polici se u rrah nga djali

Më: 13 shtator 2019 Në ora: 09:01
Foto Ilustrim

Dje një nënë nga lagjja Ulpianë në Prishtinë, ka raportuar në Policinë e Kosovës se është sulmuar fizikisht nga djali i tij, që ka sëmundje psikike.

Djali është arrestuar ndërkaq nëna ka marrë lëndime trupore.

“Viktima femër K/shqiptare ka raportuar se është sulmuar fizikisht nga djali i saj i cili vuan nga një sëmundje psikike. Viktima ka pësuar lëndime të lehta trupore ndërsa i dyshuari është arrestuar dhe me urdhër të prokurorit është dërguar në mbajtje”, thuhet në raportin e PK-së.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...