Sulmon bashkëshorten, arrestohet - Bota Sot
Sulmon bashkëshorten, arrestohet

Kronikë e zezë

Sulmon bashkëshorten, arrestohet

Më: 13 shtator 2019 Në ora: 10:36
Ilustrim

Një person është arrestuar në Prishtinë, pasi që i njëjti kishte sulmuar fizikisht bashkëshorten e tij. Viktima është dërguar në QKUK për tretman mjekësor.

I dyshuari ishte në gjendje të dehur. Me vendim të prokurorit i dyshuari është dërguar në mbajtje.

Po në Prishtinë, viktima femër ka raportuar se është sulmuar fizikisht nga djali i saj i cili vuan nga një sëmundje psikike.

Viktima ka pësuar lëndime të lehta trupore, ndërsa, i dyshuari është arrestuar dhe me urdhër të prokurorit është dërguar në mbajtje.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...