Vjedhin para në stacion të autobusëve, arrestohen dy persona - Bota Sot
Vjedhin para në stacion të autobusëve, arrestohen dy persona

Kronikë e zezë

Vjedhin para në stacion të autobusëve, arrestohen dy persona

Më: 13 shtator 2019 Në ora: 11:05
Ilustrim

Dy persona janë arrestuar në Pejë, pasi kishte vjedhur një çantë krahu në të cilën kishte 15 euro para të gatshme.

Sipas Policisë, dje kanë identifikuar dhe arrestuar dy të dyshuar meshkuj, të njëjti kishin kryer edhe një vjedhje në stacionin e autobusëve në Pejë, ku nga arka kishin marrë 120 euro para të gatshme.

Tek njëri nga të dyshuarit është gjetur sasi e vogël e narkotikëve të llojit marihuanë. Me vendim të prokurorit të dyshuarit janë dërguar në mbajtje.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...