Kërcënohet për t’u tërhequr nga tenderimi - Bota Sot
Kërcënohet për t’u tërhequr nga tenderimi

Kronikë e zezë

Kërcënohet për t’u tërhequr nga tenderimi

Më: 13 shtator 2019 Në ora: 11:34
Ilustrim

Një person ka njoftuar se pas konkurrimit në tender të hapur nga komuna e Vushtrrisë, është kanosur me fjalë nga i dyshuari mashkull me qëllim që ankuesi të hiqet nga konkurrimi.

Sipas Policisë, rasti ka ndodhur në fshatin Stanovc të Vushtrrisë. Me vendim të prokurorit pas intervistimit palët janë liruar dhe rasti shkon në procedurë të rregullt.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...