Kaloi me kamion ilegalisht kufirin, arrestohet në Zubin Potok - Bota Sot
Kaloi me kamion ilegalisht kufirin, arrestohet në Zubin Potok

Kronikë e zezë

Kaloi me kamion ilegalisht kufirin, arrestohet në Zubin Potok

Më: 13 shtator 2019 Në ora: 11:53
Zubin Potok

Njësia policore ka ndaluar në fshatin Banje të Zubin Potokut një boshnjak, shtetas të Serbisë me kamionin e tij, ku gjatë verifikimit në sistemin BMS është konstatuar se i njëjti ka hyrë dhe ka dal nëpër rrugë alternative.

Me vendim të prokurorit, pas intervistimit i dyshuari është liruar, ndërsa kamioni i është konfiskuar dhe rasti shkon në procedurë të rregullt.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...