Ndodh në Prishtinë: Hyri për ta provuar veturën, e vjedh para syve të pronarit - Bota Sot
Ndodh në Prishtinë: Hyri për ta provuar veturën, e vjedh para syve të pronarit

Kronikë e zezë

Ndodh në Prishtinë: Hyri për ta provuar veturën, e vjedh para syve të pronarit

Më: 13 shtator 2019 Në ora: 14:39
Golf 3

Mbrëmë në Prishtinë është vjedhur një veturë Golf 3, dhe atë para syve të pronarit

Një qytetar ka treguar se mbrëmjen e së enjtes në Prishtinë është vjedhur vetura e tipit Golf 3, përderisa personi i dyshuar ka hyrë që ta provojë veturën për ta blerë, të cilën më pas e ka vjedhur në prani të pronarit.

Qytetari i cili e ka paraqitur rastin beson se personi i dyshuar është nga Obiliqi dhe në rrjetin social ka postuar fotografi edhe të veturës së vjedhur.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...