Policia kthen në Shqipëri lypsarin që u arrestua në Lipjan - Bota Sot
Policia kthen në Shqipëri lypsarin që u arrestua në Lipjan

Kronikë e zezë

Policia kthen në Shqipëri lypsarin që u arrestua në Lipjan

Më: 14 shtator 2019 Në ora: 10:58
Ilustrim

Në rrugën “Avdi Kelmendi” në Lipjan policia arrestoi një të dyshuar mashkull shqiptar shtetas i Shqipërisë.

Kjo pasi që i njëjti është takuar duke kërkuar lëmoshë dhe duke bezdisur qytetarët.

I dyshuari në procedurë të shpejtë është dërguar në gjykatë dhe me vendim të gjyqtarit i njëjti është kthyer në Shqipëri.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...