E ngacmon seksualisht, i bën foto dhe ia poston në Facebook, Prokuroria liron burrin nga Drenasi - Bota Sot
E ngacmon seksualisht, i bën foto dhe ia poston në Facebook, Prokuroria liron burrin nga Drenasi

Kronikë e zezë

E ngacmon seksualisht, i bën foto dhe ia poston në Facebook, Prokuroria liron burrin nga Drenasi

Më: 15 shtator 2019 Në ora: 14:04
Foto ilustrim

Një grua nga Drenasi ka raportuar në polici se është ngacmuar seksualisht dhe është shantazhuar nga  një burrë

Rasti ka ndodhur mëngjesin e së shtunës në Drenas, ku viktima ka bërë të ditur se i dyshuari e kishte ngacmuar disa herë seksualisht dhe e kishte fotografuar.

Fotot e viktimës, i dyshuari i kishte shpërndarë në rrjetin social Facebook.

Policia bën të ditur se i dyshuari është intervistuar dhe me vendim të Prokurorit është lirua në procedurë të rregullt.

Rasti është nën hetime.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...