Sulmuan me mjete të forta një person, arrestohen tre të dyshuar në Viti - Bota Sot
Sulmuan me mjete të forta një person, arrestohen tre të dyshuar në Viti

Kronikë e zezë

Sulmuan me mjete të forta një person, arrestohen tre të dyshuar në Viti

Më: 15 shtator 2019 Në ora: 14:29
Foto ilustrim

Policia në Viti ka arrestuar të shtunën tre persona pasi dyshohet se të njëjtit e kanë sulmuar fizikisht një person tjetër

Rasti ka ndodhur mbrëmjen e së shtunës në fshatin Verban të Vitisë, ku tre të dyshuarit e kanë sulmuar viktimën me mjete të forta.

Policia bën të ditur se njëri nga të dyshuarit ka shtënë me armë në ajër.

Viktima ka pësuar lëndime trupore dhe është dërguar për trajtim mjekësor në Spitalin e Gjilanit.

Me vendim të prokurorit, të dyshuarit janë dërguar në mbajtje.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...