Vjedhin dinarë në një lokal në veri të Mitrovicës - Bota Sot
Vjedhin dinarë në një lokal në veri të Mitrovicës

Kronikë e zezë

Vjedhin dinarë në një lokal në veri të Mitrovicës

Më: 15 shtator 2019 Në ora: 14:41
Foto Ilustrim

Persona të panjohur përmes një dritareje kanë depërtuar në një kafiterinë në veri të Mitrovicës, ku kanë vjedhur 1000 dinarë serb dhe pesë euro të metalta.

Rastin e ka raportuar punëtorja e lokalit. Në vendin e ngjarjes kanë dalë njësitë policore të cilat janë duke e hetuar rastin.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...