Dy prishtinas rrihen mes vete, bëhen për spital - Bota Sot
Dy prishtinas rrihen mes vete, bëhen për spital

Kronikë e zezë

Dy prishtinas rrihen mes vete, bëhen për spital

Më: 16 shtator 2019 Në ora: 11:16
Foto ilustrim

Policia e Kosovës ka njoftuar përmes raportit 24-orësh se ka arrestuar dje në Prishtinë, dy persona të dyshruar të cilët pas një mosmarrëveshje kanë sulmuar njëri-tjetrin dhe si pasojë kanë pësuar lëndime trupore, raporton Express.

Në vendin e ngjarjes kanë dalë njesitet policore, derisa, të dyshuarit pas intervistimit me vendim të prokurorit janë dërguar në mbajtje.

“Janë arrestuar dy të dyshuar meshkuj K/Shqiptar të cilët pas një mosmarrëveshje kishin sulmuar fizikisht njëri – tjetrin dhe si pasojë kanë pësuar lëndime trupore. Në vendin e ngjarjes kanë dalë njësitë policore, të dyshuarit pas intervistimit me vendim të prokurorit janë dërguar në mbajtje”, shkruhet në njoftim të policisë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...