Ia vjedhin çantën me stoli ari - Bota Sot
Ia vjedhin çantën me stoli ari

Kronikë e zezë

Ia vjedhin çantën me stoli ari

Më: 16 shtator 2019 Në ora: 11:34
Foto ilustrim

Një person në Gjakovë ka raportuar në Polici se persona të panjohur me përdorim force kanë depërtuar në shtëpinë e tij nga e cila kanë vjedhur një çantë krahu për femra në të cilën dyshohet se kishte pasur stoli ari.

Në vendin e ngjarjes kanë dalë njësitë policore dhe janë duke e hetuar rastin.

Rasti ka ndodhur dje në orët e vona të mbrëmjes, ka njoftuar PK-ja.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...