Tre të lënduar në vendin e punës - Bota Sot
Tre të lënduar në vendin e punës

Kronikë e zezë

Tre të lënduar në vendin e punës

Më: 17 shtator 2019 Në ora: 11:43
Foto ilustrim

Tre persona janë lënduar në vendin e punës në dy raste të ndryshme në Malishevë dhe Gjakovë.   

Policia thotë se në Malishevë, viktima mashkull ka kërkuar ndihmë mjekësor, pasi që ishte lënduar në vendin e punës.

Viktima është dërguar në QKUK për tretman mjekësor. Në vendin e ngjarjes kanë dalë njësitet përkatëse dhe janë duke hetuar rastin.

Kurse, në Gjakovë është raportuar se dy viktima meshkuj kanë pësuar lëndime trupore deri sa kanë qenë duke punuar.

Dy viktimat janë dërguar në spital për tretman mjekësor dhe sipas mjekëve janë jashtë rrezikut për jetë. Rasti është duke u hetuar. 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...