Tragjedi në Klinë: Treni mbyt një vajzë të mitur - Bota Sot
Tragjedi në Klinë: Treni mbyt një vajzë të mitur

Kronikë e zezë

Tragjedi në Klinë: Treni mbyt një vajzë të mitur

Më: 17 shtator 2019 Në ora: 13:27
Foto ilustrim

Para pak minutave në qytetin e Klinës ka ndodhur një tragjedi. Dyshohet se aty treni e ka shkelur një vajzë të mitur. Burime të medias, bëjnë me dije se viktima ka ndërruar jetë në vendin e ngjarjes.

Ndërkohë ekipet emergjente si dhe policia e Kosovës gjenden në vendin e ngjarjes.

Zëdhënësi i Pejës, Driton Rugova ka deklaruar se ekipet janë në terren dhe se informata më të detajuar ashpër këtë çështje do ta japin pas disa minutave. Nga policia nuk kanë pasur informacione ende nëse vajza e mitur ka ndërruar jetë në vendin e ngjarës.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...