Policët sulmohen me gur në Zubin Potok - Bota Sot
Policët sulmohen me gur në Zubin Potok

Kronikë e zezë

Policët sulmohen me gur në Zubin Potok

Më: 19 shtator 2019 Në ora: 12:52
Ilustrim

Një person i komunitetit serb është arrestuar në Zubin Potok, pasi që i njëjti ka kaluar ilegalisht kufirin.

Sipas Policisë, derisa ishin në ndjekje, disa persona duke e bllokuar rrugën me gur i kanë i sulmuar zyrtarët policorë, ku njëri prej tyre ka pësuar lëndime trupore dhe ka pranuar trajtim mjekësor.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...