Shkodër, një i plagosur me thikë pas konfliktit mes të rinjve - Bota Sot
Shkodër, një i plagosur me thikë pas konfliktit mes të rinjve

Kronikë e zezë

Shkodër, një i plagosur me thikë pas konfliktit mes të rinjve

Më: 19 shtator 2019 Në ora: 21:36
Ilustrim

Një konflikt mes të rinjve në Shkodër ka përfunduar me plagosjen e njërit prej tyre. Ngjarja ka ndodhur mbrëmjen e sotme në zonën e njohur si "Dollari" ku shtetasi Kledis Smajli është goditur me thikë.

I plagosuri është transportuar në gjendje të rëndë në spital dhe mësohet se ndodhet në Reanimacion. Policia ka nisur hetimet për ngjarjen.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...