Makina aksidenton biçikletën në Lezhë, plagoset i riu - Bota Sot
Makina aksidenton biçikletën në Lezhë, plagoset i riu

Kronikë e zezë

Makina aksidenton biçikletën në Lezhë, plagoset i riu

Më: 21 shtator 2019 Në ora: 10:24
Ilustrim

Një aksident me pasojë një person të plagosur është regjistruar mëngjesin e sotëm në Ishull Lezhë.

Ngjarja ka ndodhur rreth orës 08:30, në Ishull Lezhë, ku është aksidentuar nga një mjet shtetasi Y.M. 27vjeç  banues në Lezhë  i cili po lëvizte me biçikletë.

Për pasojë është lënduar drejtuesi i biçikletës i cili është dërgua me urgjencë në spital dhe ndodhet nën kujdes mjekësor.

Grupi hetimor në vendngjarje vazhdon hetimet për zbardhjen e plotë të rrethanave.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...