Gjuajtje me armë nga vetura në lëvizje në Llapnasellë të Prishtinës - Bota Sot
Gjuajtje me armë nga vetura në lëvizje në Llapnasellë të Prishtinës

Kronikë e zezë

Gjuajtje me armë nga vetura në lëvizje në Llapnasellë të Prishtinës

Më: 21 shtator 2019 Në ora: 14:46
Ilustrim

Policia ka njoftuar se në Llapnasellë ka ndodhur një gjuajtje me armë, dyshohet nga një veturë në lëvizje.

Në vendin e ngjarjes është gjetur një gëzhojë e kalibrit 9mm e cila është konfiskuar si provë materiale.

Lidhur me rastin është njoftuar prokurori kujdestar dhe është iniciuar rasti.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...