Poston fotografi dhe kërcënon një vajzë, arrestohet - Bota Sot
Poston fotografi dhe kërcënon një vajzë, arrestohet

Kronikë e zezë

Poston fotografi dhe kërcënon një vajzë, arrestohet

Më: 23 shtator 2019 Në ora: 12:00
Foto ilustrim

Një person është arrestuar në Ferizaj, paso ka publikuar disa fotografi dhe e ka kanosur një vajzë.

Po ashtu, i dyshuari familjes së viktimës me telefon iu ka dërguar mesazhe me përmbajtje kanosëse.

I dyshuari pas intervistimit me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...