Aksident në aksin Elbasan-Peqin, 4 të vdekur dhe 2 të plagosur - Bota Sot
Aksident në aksin Elbasan-Peqin, 4 të vdekur dhe 2 të plagosur

Kronikë e zezë

Aksident në aksin Elbasan-Peqin, 4 të vdekur dhe 2 të plagosur

Më: 23 shtator 2019 Në ora: 15:55
Pamje nga vendi i ngjarjes

Një aksident i rëndë ka ndodhur ditën e sotme në aksin Elbasan-Peqin.

Në këtë aksident kanë humbur jetën katër persona dhe dy të tjerë janë lënduar. Forcave zjarrfikëse u është dashur të presin automjetet për të nxjerrë trupat.

Sipas policisë, njëri prej automjeteve ka rrëshqitur për shkak të shiut dhe ka zënë rrugën duke përfshirë edhe të tjerët në aksident./Tch/

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...