Arrestohet për fajde - Bota Sot
Arrestohet për fajde

Kronikë e zezë

Arrestohet për fajde

Më: 3 tetor 2019 Në ora: 14:31
Foto ilustrim

Një person është arrestuar në Drenas, pasi që i njëjti i kishte dhënë viktimës mashkull një shumë të hollave me fajde duke i bërë presion se kamata.

Gjatë kontrollit të shtëpisë së të dyshuarit është gjetur dhe është konfiskuar një armë rekreative, 20 copë fishekë.

Me vendim të prokurorit i dyshuari pas intervistimit dërgohet në mbajtje.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...