Përplasen dy automjetë në autostradën Vorë-Tiranë, 1 i vdekur, 2 të plagosur - Bota Sot
Përplasen dy automjetë në autostradën Vorë-Tiranë, 1 i vdekur, 2 të plagosur

Kronikë e zezë

Përplasen dy automjetë në autostradën Vorë-Tiranë, 1 i vdekur, 2 të plagosur

Më: 4 tetor 2019 Në ora: 09:13
Foto ilustrim

Një person ka humbur jetën, ndërsa dy të tjerë u plagosën si pasojë e një aksidenti në autostradën Vorë-Tiranë.

Policia thotë se "si pasojë e lagështirës janë përplasur 2 automjete, ku për pasojë ka ndërruar jëtë pasagjeri i njërit prej automjeteve shtetasi K. H.,19 vjeç".

Ndërsa drejtuesi i njërit nga automjetet shtetasi D. R  dhe pasagjeri F. Xh u dërguan në spital për ndihmë mjeksore.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje, ku po vijon punën për sqarimin e rrethanave të ngjarjes dhe shkakut të aksidentit.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...