Policia kërkon ndihmën e qytetarëve për ta arrestuar Armend Kadrijajn - Bota Sot
Policia kërkon ndihmën e qytetarëve për ta arrestuar Armend Kadrijajn

Kronikë e zezë

Policia kërkon ndihmën e qytetarëve për ta arrestuar Armend Kadrijajn

Më: 4 tetor 2019 Në ora: 14:23
Armend (Florim) Kadrijaj

Policia e Kosovës është në kërkim të Armend (Florim) Kadrijaj, i dyshuar për vepren penale: “Vjedhje e rëndë”.

Policia e Kosovës, Drejtoria Rajonale e Policisë në Pejë, ka siguruar autorizimin e Prokurorisë Themelore të Pejës për publikimin e fotos të personit të dyshuar, me qëllim lokalizimin dhe rrjedhimisht arrestimin e tij.

Personi i dyshuar është:

ARMEND (FLORIM) KADRIJAJ  i lindur me 23.05.1989, në Vitomiricë– Pejë.

I dyshuari është i kërkuar për veprën penale:

Vjedhje e Rëndë

I dyshuari i lartcekur kërkohet nga Gjykata Themelore e Pejës.

Policia e Kosovës kërkon nga qytetarët e Republikës së Kosovës që kushdo që ka informacion për vendndodhjen e personit të dyshuar në foton e bashkëngjitur, ta lajmërojë Policinë e Kosovës apo ta lajmërojë në stacionin më të afërt policor.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat