Aksident trafiku me fatalitet në magjistralen Gjilan-Ferizaj, dyshohet për tre të vdekur - Bota Sot
Aksident trafiku me fatalitet në magjistralen Gjilan-Ferizaj, dyshohet për tre të vdekur

Kronikë e zezë

Aksident trafiku me fatalitet në magjistralen Gjilan-Ferizaj, dyshohet për tre të vdekur

Më: 5 tetor 2019 Në ora: 07:29
Ilustrim

Një aksident trafiku me fatalitet ka ndodhur mbrëmë vonë në magjistralen Gjilan-Ferizaj, saktësisht në fshatin Budrigë.

Media mëson nga dëshmitarët në vendin i ngjarjes, se dyshohet për tre persona të vdekur.

Policia ka dal në vendin e ngjarjes dhe po e heton rastin.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat