Vushtrri, vetura godet këmbësorin dhe largohet nga vendi i ngjarjes

Kronikë e zezë

Vushtrri, vetura godet këmbësorin dhe largohet nga vendi i ngjarjes

Më: 5 tetor 2019 Në ora: 12:43
Foto ilustrim

Dje në Vushtrri, në rrugën Mic Sokoli rreth orës 13:45, ka ndodhur një aksident trafiku ku një automjet me ngasës ende të panjohur kishte goditë këmbësorin – viktimën mashkull.

Viktima ndihmën e parë mjekësore e kishtë marrë në në QKMF Vushtrri e më pas për tretman të mëtejme është dërguar në QKUK.

Ngasësi i cili e ka shkaktuar aksidentin ishte larguar nga vendi i ngjarjes. Rasti vazhdon të hetohet.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat