Zhduket një vajzë e mitur në Prizren - Bota Sot
Zhduket një vajzë e mitur në Prizren

Kronikë e zezë

Zhduket një vajzë e mitur në Prizren

Më: 5 tetor 2019 Në ora: 14:07
Foto ilustrim

Një vajzë e mitur është raportuar e zhdukur në Prizren.

Policia thotë se rastin e ka raportuar nëna e saj, sipas së cilës, vajza e mitur është larguar nga shtëpia që nga 30 shtatori dhe nuk dihet vend ndodhja e saj.

Rasti nën hetime.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat