Grabitje me armë në Ferizaj, hynë në shtëpi dhe i marrin para - Bota Sot
Grabitje me armë në Ferizaj, hynë në shtëpi dhe i marrin para

Kronikë e zezë

Grabitje me armë në Ferizaj, hynë në shtëpi dhe i marrin para

Më: 7 tetor 2019 Në ora: 11:35
Foto ilustrim

Dy persona kanë hyrë në një shtëpi në Ferizaj dhe nën kërcënimin e armës, viktimës mashkull i kanë marrë para të gatshme.

Sipas Policisë, rasti ka ndodhur dje. Dy personat janë larguar në drejtim të panjohur.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...